Pozvání - INVITATION* - do dimenze Bytí, do své přirozenosti

Blissful Body Tantra Massage is given with a great respect, appreciation and love towards a human body whereby every cell is awaken and saturated. It is essentially conscious, loving, healing, sensual massage, while awakening and remembering our pure essence and erotic innocence. 

 Everything is approached slowly and with awareness of what is taking place.

All I ask is that you make a concerted effort to feel and sense the actuality of the energy and sensation, to be in the moment. Be fully present, fully aware. The more you surrender to the experience, the more you will benefit from it. 

IT IS NOT an interactive play or erotic show.

 

Pokud Vás přitahuje být více "přítomný" ve svém těle, zůstat otevřený a lépe porozumět a uvědomit si proudění své energie, životní síly a znovu prožít pocity propojení, celistvosti, lásky a intimity, radost z potěšení, jemnost a péči, a načerpat inspiraci pro svůj intimní partnerský život, pak se nechte zavést do světa energií...

Při sexuálním vzrušení se tato energie rozproudí výrazně účinněji, než v klidovém stavu. Práce s touto energií při prožitkové 'Blissful Body' masáži spočívá v tom, že se jemnými tahy rozvádí po nahém těle, přičemž jemné doteky jsou vedeny po energetických drahách i na intimních místech. Psychické uvolnění a hluboká relaxace, do níž budete uváděn, uvolňuje i svaly a pomáhá i od bolestí nebo zdravotních potíží. Její hlavní přínos je však pro psychiku, kterou dokáže velmi účinně zklidnit, kdy se uvádí v těle i v psychice do rovnováhy ženský a mužský princip, což je potřebné pro duševní pohodu. 

Je cílem dosažení orgasmu? Zvláště muži jsou tlačeni k výkonu s jistým cílem, příroda to tak občas i potřebuje. Ale přístup tantry je v tomto ohledu trochu jiný. Nemá žádná očekávání, využívá energie spíše k rozšíření vědomí. Může dojít k novému způsobu uvolnění nakumulované energie, namísto systému nabití – napětí – vypuštění energie – hledá trochu jiné vnímání. Dá se popsat i jako rozprostření do této energie, do jakéhosi extatického klidu bez napětí, bez podvědomého strachu z něčeho, co pomine. Tyto hranice si všichni posunujeme pomalu, bez předem stanovených omezení.

Bez obav vstupte, dívejte se, oddejte se tomu, co se právě děje. (viz nabídka vlevo nebo nahoře)