"Relaxační potěšení celého těla" ~  Sensual playground of energies

Tělo je náš moudrý rádce a skrze doteky k nám může přicházet nejen spousta potěšení a blaha, ale i hodně léčivé energie. Masáž  je prováděna vědomě, s plnou pozorností, v atmosféře klidu, bezpečí a pohody. K naladění slouží sprcha a krátké sdílení před masáží, kdy můžete vyjádřit své pohnutky, záměr, přání atd. Pak se položíte na lehátko a následuduje sladění energií. Důležité je odstranit napětí z těla, aby se tak plně zrelaxovalo a naladilo na přijímání Právě tak důležité je jeho uzemnění pomocí pevnější tlakové masáže, horkých obkladů či jiných metod.

Odstraníte-li ze své mysli vnější rušivé vlivy, starosti i možné očekávaní a prostě jen vnímáte svoji přítomnost, je čas na zjemnění a rozšíření prožitku myslů a vnímání proudění sexuální energie prostřednictvím „hry doteků“. Vše se děje podle odpovědí vašeho těla, jemně, bez jakéhokoliv nátlaku. Intimní masáž může být i nemusí součástí prožitkové Blissful Body (Bb) masáže masáže, po celou dobu vás vnímám energeticky ve své celistvosti, se vším, co k vám patří. Máte možnost zažít nové rozměry sebeuvědomění, přijímání, hlubokou relaxaci, zvětšení potěšení a rozšíření vzrušení do každé částí vašeho těla,  spojení se se svým zdrojem inspirace, kreativity, vitality, zakotvení vědomé přítomnosti ve svém těle a zavnímat vlastní sexualitu jiným způsobem. Bb masáž dokáže člověka dovést i k duchovním prožitkům. Může probíhat pokaždé jinak a vaše zážitky mohou být pokaždé jiné. Každý muž i žena je vnímán jako jedinečná bytost. Bb masáž spojuje tělo, duši, srdce a sexualitu v jeden jediný celek. U prožitkové masáži nedochází ke vzájemné výměně doteků. Doteky poskytuji pouze já jako masérka, a jsem do půl těla nahá. Na závěr si během relaxace chvilku odpočinete a budete si o svých prožitcích moci se mnou pohovořit.

Přečtete si jak znásobit slast na maximum?

 

 90min : 3 500 CZK        120min: 4 500 CZK       OutCall/InCall

My Blissful Body Massage combines principles of tantra, tao and meditation, with sensual & stimulating motion, aromatherapy and deeply relaxing oil massage. This whole-body massage will make you feel as if  you are in a trance, where physical boundaries dissolve, time disappears, worries and problems no longer seem important, or are forgotten altogether. We learn to to let go, to just be, to allow the masculine and feminine energies within us to harmonize. As we become more open, in body, mind and spirit, we experience heightened and more fulfilling love and ecstasy within – we deepen our capacity for intimacy and our ability to identify and merge with the other in the transcendant experience of blissful oneness.

"Why do you take by force what you could obtain by love?"  ~ Powhatan

 

PS: I take your wishes into account. Just tell me what's on your mind and we can find agreement.